Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/vhosts/cluster-emmaus.nl/httpdocs/beheerce/wp-content/themes/porto/inc/admin/ReduxCore/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 376 Misintenties 2021 – Cluster Emmaüs
wk52
wk51
wk50
wk49
wk48
wk47
wk46
wk45
wk44
wk43
wk42
wk41
wk40
wk39
wk38
wk37
wk36
wk35
wk34
wk33
wk32
wk31
wk30
Zaterdag 31 juli: H. Ignatius van Loyola, priester. ’s Avonds: Vooravond van de 18e zondag door het jaar.

17.45u Beegden: H. Mis als jaardienst voor Caroline Geelen-Boormans.

17.45u Ell: In onze parochie geen mis i.v.m. vakantie van de priesters.

19.15u Neeritter: H. Mis voor alle levende en overleden parochianen.

Zang: Gregoriaans.

19.15u Wessem: Geen H. Mis.

 

Zondag 1 augustus: 18e zondag door het jaar.

09.00u Hunsel: H. Mis voor Piet en Trees Ghijsen-Geelen; voor Thei en Elly Naus-Adams.

09.45u Thorn: H. Mis.

10.30u Heel: Viering Daelzicht.

10.30u Ittervoort: Geen H. Mis

 

Wegens vakantie is het parochiekantoor Heel van 2 t/m 13 augustus gesloten.

 

Maandag 2 augustus: H. Eusebius van Vercelli, bisschop. Of: H. Petrus Julianus Eymard, priester.

19.00 u Thorn: H. Misvoor Anneke Brouns-Willemse (verjaardag); voor Harrie Brouns en overleden ouders.

 

Dinsdag 3 augustus:

10.30u Wessem: H. Mis in Ouderencentrum St. Jozef voor de zielen in het vagevuur.

 

Woensdag 4 augustus: H. Johannes Maria Vianney (Pastoor van Ars), priester.

09.00u Ell: Voor de zielen in het vagevuur.

09.00u Heel: H. Mis met aansluitend Stille Aanbidding.

19.00 u Thorn: H. Mis voor de zielen in het Vagevuur.

 

Wegens vakantie is het parochiekantoor Neeritter op 5-12-19 augustus gesloten.

 

Donderdag 5 augustus: Kerkwijding van de Basiliek van Maria de Meerdere.

19.00u. Wessem: H.Mis voor de overledenen van onze parochie.

 

Vrijdag 6 augustus: Feest: Gedaanteverandering van de Heer.

 

wk29
Zaterdag 24 juli: H. Charbel Makhlūf, priester. ’s Avonds: Vooravond van de 17e zondag door het jaar.

15.00u Thorn – kapel: Huwelijk van Nick Kruithof en Valerie Reinartz.

17.45u Ell: H. Mis voor overleden Zef en Annie Custers-Hurxkens (jaardienst); overleden ouders Joannus en Mia Henkens-Henderikxs en zonen Wim en Jos, schoonzoon Franc en schoondochter Nelly.

Geen koor.

17.45u Heel: H. Mis voor overleden familie De Wijze-Fila.

19.15u Neeritter: H. Mis voor dhr. Giel Greijn en als jaardienst voor dhr. Piet Verwielen en voor Judith Verwielen-Boonen.

Zang: Nederlands.

19.15u Wessem: H. Mis voor de overledenen van onze parochie.

 

Zondag 25 juli: 17e zondag door het jaar.

09.00u Hunsel: Geen H. Mis.

09.45u Thorn: H. Mis als jaardienst voor Herm Heemels, tevens voor de overledenen van de families Heemels en Corstjens (St.).

10.30u Heel: Viering Daelzicht.

10.30u Ittervoort: H. Mis.

 

Maandag 26 juli: HH. Joachim en Anna, ouders van de heilige Maagd Maria.

19.00u Thorn: H. Mis t.e.v. de H. Antonius.

 

Dinsdag 27 juli: Z. Titus Brandsma, priester en martelaar.

 

Woensdag 28 juli: 

09.00u Heel: H. Mis.

19.00u Thorn: H. Mis voor de zielen in het vagevuur.

 

Donderdag 29 juli: H. Martha.

19.00u Wessem: H. Mis voor de overledenen van onze parochie.

 

Vrijdag 30 juli: H. Petrus Chrysologus, bisschop en kerkleraar.

 

wk28
Zaterdag 17 juli: ’s Avonds: Vooravond van de 16e zondag door het jaar.

17.45u Beegden: H. Mis, Presentatiemis Communicanten.

17.45u Ell: H. Mis ter ere van de H. Antonius Abt, patroon van onze parochie.

Geen koor.

19.15u Neeritter: H. Mis als zeswekendienst voor dhr. Piet Mennen; voor Mevr. Ida van Rijn-Coenen en als jaardienst voor Jan Hendrikx en voor Anita Heijmans-Hendrikx.

Zang; Gregoriaans.

19.15u Wessem: H. Mis als jaardienst voor Lena Smeets, tevens stichting van Harie Smeets (st.).

 

Zondag 18 juli: 16e zondag door het jaar.

09.00u Hunsel: H. Mis voor Mieke Geelen-Verwielen en Jac Geelen.

09.45u Thorn: H. Mis voor de overledenen van de parochie.

10.30u Heel: Viering Daelzicht.

10.30u Ittervoort: H. Mis voor Roger Theunissen voor wie afgelopen vrijdag de uitvaart is geweest en voor de zieken van onze parochie.

Zang: Organist.

 

Maandag 19 juli: 

19.00u Thorn: H. Mis voor Mia en Piet Ramakers (St.); t.e.v. de H. Antonius.

 

Dinsdag 20 juli: H. Apollinaris, bisschop en martelaar.

 

Woensdag 21 juli: H. Laurentius van Brindisi, priester en kerkleraar.

09.00u Heel: H. Mis.

09.00u Ittervoort: H. Mis voor de zielen in het vagevuur.

19.00u Thorn: H. Mis voor de zielen in het vagevuur.

 

Donderdag 22 juli: Feest: H. Maria Magdalena.

19.00u Wessem: H. Mis voor de overledenen van onze parochie.

 

Vrijdag 23 juli: Feest: H. Birgitta, kloosterlinge, patrones van Europa.

 

wk27
Zaterdag 10 juli: ’s Avonds: Vooravond van de 15e zondag door het jaar.

17.45u Ell: H. Mis tot intentie van de parochie.

Zang: Herenkoor.

17.45u Heel: H. Mis voor een bijzondere intentie (G).

19.15u Neeritter: H. Mis als jaardienst voor Thieu Overmans.

Zang: Nederlands.

19.15u Wessem: H. Mis als jaardienst voor Herman Vries (st.).

 

Zondag 11 juli: 15e zondag door het jaar.

09.00u Hunsel: H. Mis voor de overledenen van onze parochie.

09.45u Thorn: H. Mis voor de overledenen van de parochie.

10.30u Heel: Viering Daelzicht.

10.30u Ittervoort: H. Mis als jaardienst voor de ouders Pol en Truus Hendrikx-v.d. Heuvel en tevens voor de overleden familieleden.

Zang: Kerkkoor.

 

Maandag 12 juli: 

19.00u Thorn: H. mis als zeswekendienst voor Paul v.d. Boel; jaardienst voor Mia Parren-Stakenborg; jaardienst voor overl. ouders Wolter-Kuijpers, tevens voor Vanessa, Herman, Truuke en Mathieu Kuijpers.

 

Dinsdag 13 juli: H. Henricus.

 

Woensdag 14 juli: H. Camillus de Lellis, priester.

09.00u Heel: H. Mis.

19.00u Thorn: H. Mis voor de zielen in het vagevuur.

 

Donderdag 15 juli: H. Bonaventura, bisschop en kerkleraar.

19.00u Wessem: H. Mis voor de overledenen van onze parochie.

 

Vrijdag 16 juli: Heilige Maagd Maria van de berg Karmel.

14.30u Thorn: Huwelijk van Kenneth Wijshof en Lisanne Bex.

 

wk26
Zaterdag 3 juli: Feest: H. Tomas, apostel. ’s Avonds: Vooravond van de 14e zondag door het jaar.

17.45u Beegden: H. Mis als jaardienst voor Mia Pustjens-Kitzen; jaardienst en ter ere van de verjaardag van Pierre Smeets.

17.45u Ell: H. Mis voor overleden ouders Piet en Anna Verhaag-Brils.

Geen koor.

19.15u Neeritter: H. Mis voor alle levende en overleden parochianen.

Zang: Gregoriaans.

19.15u Wessem: H. Mis als jaardienst voor ouders Leevels-Reijven.

 

Zondag 4 juli: 14e zondag door het jaar.

09.00u Hunsel: H. Mis voor Nellie Korsten-Kunnen vanwege haar verjaardag.

09.45u Thorn: H. Mis voor Elisabeth v.d. Boel-Deutz (St.).

10.30u Heel: Viering Daelzicht.

10.30u Ittervoort: H. Mis voor de levenden en overledenen van onze parochie.

Zang: Organist.

Vandaag tweede collecte voor de ramen.

 

Maandag 5 juli: H. Antonius Maria Zaccaria, priester.

19.00u Thorn: H. Mis t.e.v. de H. Antonius.

 

Dinsdag 6 juli: H. Maria Goretti, maagd en martelares.

 

Woensdag 7 juli: 

09.00u Ell: H. Mis voor de zielen in het vagevuur.

09.00u Heel: H. Mis met aansluitend Stille Aanbidding.

19.00u Thorn: H. Mis voor de zielen in het vagevuur.

 

Donderdag 8 juli: 

19.00u Wessem: H. Mis voor de overledenen van onze parochie.

 

Vrijdag 9 juli: Feest: HH. Martelaren van Gorcum.

 

wk25
Zaterdag 26 juni: ’s Avonds: Vooravond van de 13e zondag door het jaar.

17.45u Ell: H. Mis voor Nelly Custers-Briels (zeswekendienst)

Zang: Dameskoor.

17.45u Heel: H. Mis voor Truus Hocks, Corry Hocks en overleden ouders Hocks-Janssen (Stg); voor overleden familie Van Aarsen-Joris.

19.15u Neeritter: H. Mis voor alle levende en overleden parochianen.

Zang: Nederlands.

19.15u Wessem: H. Mis als jaardienst voor Catharina Moens (st.); voor Twan Gruijthuijsen en Iet Gruijthuijsen-Lammers.

 

Zondag 27 juni: 13e zondag door het jaar.

09.00u Hunsel: H. Mis voor Thieu Nijskens; voor Harie Coolen.

09.45u Thorn: H. Mis als jaardienst voor Tony Corbeij (St.).

10.30u Heel: Viering Daelzicht.

10.30u Ittervoort: H. Mis als jaardienst voor Peter Cuijpers en Lena v.d. Boel.

Zang: Kerkkoor.

 

Maandag 28 juni: H. Ireneüs, bisschop en martelaar. ’s Avonds: Hoogfeest: HH. Petrus en Paulus, apostelen.

19.00u Thorn: H. Mis voor overl. ouders Strous-Weerens, tevens voor Jean en voor Jac Ariaans; t.e.v. de H. Antonius.

 

Dinsdag 29 juni: Hoogfeest: HH. Petrus en Paulus, apostelen.

19.00u Thorn: H. Mis voor de zielen in het vagevuur.

 

Woensdag 30 juni: HH. Eerste martelaren van de Kerk van Rome.

09.00u Heel: H. Mis.

19.00u Thorn: H. Mis voor overl. ouders Scheijvens-Wassenberg en kinderen (St.).

 

Donderdag 1 juli: 

19.00u Wessem: H. Mis voor de overledenen van onze parochie.

 

Vrijdag 2 juli: 

 

wk24
Zaterdag 19 juni: H. Romualdus, abt. ’s Avonds: Vooravond van de 12e zondag door het jaar.

17.45u Beegden: H. Mis.

17.45u Ell: H. Mis voor overleden ouders Jac. en Anna Rietjens-Strous en overleden familieleden; Miet Kranen en overleden ouders Kranen-Winkelmolen; overleden ouders Theu en Annie Heijkers-Corstjens en zoon Leon.

Zang: Herenkoor.

19.15u Neeritter: H. Mis voor alle levende en overleden parochianen.

Zang: Gregoriaans.

19.00u Wessem: H. Mis voor Sef de Boij.

 

Zondag 20 juni: 12e zondag door het jaar.

09.00u Hunsel: H. Mis voor Pastoor J. Jansens.

09.45u Thorn: H. Mis voor Jean Ex en Gertruda Tonnaer; voor Jan Verstegen en Margriet Ex.

10.30u Heel: Viering Daelzicht.

10.30u Ittervoort: H. Mis voor de zieken van onze parochie.

Zang: Organist.

 

Maandag 21 juni: H. Aloïsius Gonzaga, kloosterling.

19.00u Thorn: H. Mis.

 

Dinsdag 22 juni: H. Paulinus van Nola, bisschop. Of: HH. Johannes Fischer, bisschop, en Thomas More, martelaren.

 

Woensdag 23 juni: ’s Avonds: Vooravond van het hoogfeest van de geboorte van de H. Johannes de Doper.

09.00u Heel: H. Mis.

19.00u Thorn: H. Mis.

 

Donderdag 24 juni: Hoogfeest: Geboorte van de H. Johannes de Doper. 

19.00u Wessem: H. Mis voor de overledenen van onze parochie.

 

Vrijdag 25 juni: 

 

wk23
Zaterdag 12 juni: Onbevlekt Hart van Maria. ’s Avonds: Vooravond van de 11e zondag door het jaar.

17.45u Ell: H. Mis ter ere van de H. Antonius Abt, patroon van onze parochie.

Zang: Dameskoor.

17.45u Heel: H. Mis voor overleden Riet Copray, 60 jaar bewoonster van St. Anna (Stg); voor overleden Liesbeth Smeets-Coenen (Stg); jaardienst voor Lei Giessen en overleden ouders Giessen-Baetsen.

19.15u Neeritter: H. Mis voor een bijzondere intentie en voor mevr. Ida van Rijn-Coene; voor Pastoor J. Mols vanwege zijn verjaardag.

Zang: Nederlands.

19.15u Wessem: H. Mis voor overleden ouders van Wandelen-Smeets en familie (st.).

 

Zondag 13 juni: 11e zondag door het jaar.

09.00u Hunsel: H. MIs voor Piet en Trees Ghijsen-Geelen; voor Harrie van Geleuken en de overledenen van de familie van Geleuken-Geelen.

09.45u Thorn: H. Mis voor de overledenen van de parochie.

10.30u Heel: Viering Daelzicht.

10.30u Ittervoort: H. Mis als jaardienst voor Peter v.d. Vorst en tevens voor zijn verjaardag; voor Harrie v.d. Vorst en Til v.d. Vorst-Cuijpers.

Zang: Kerkkoor.

 

Maandag 14 juni: Feest: H. Lidwina, maagd.

19.00u Thorn: H. Mis als jaardienst voor Piet Jeurninck, tevens voor Wilbert en Andy; jaardienst voor Tho Scheijvens-Vleeshouwers, tevens voor Sjang Scheijvens en Natascha de Renett; jaardienst voor Mathieu Walenberg (St.); jaardienst voor  de overl. echtgenoten Maessen-Joosten (St.)

 

Dinsdag 15 juni: 

 

Woensdag 16 juni: 

09.00u Heel: H. Mis voor overleden Theodorus Linssen en Helena Wolters (Stg).

09.00u Ittervoort: H. Mis voor de zielen in het vagevuur.

19.00u Thorn: H. Mis als jaardienst voor Elly Forschelen, overleden ouders en Fransje (St.); voor de zielen in het vagevuur.

 

Donderdag 17 juni:

19.00u Wessem: H. Mis voor de zielen in het vagevuur.

 

Vrijdag 18 juni: 

 

wk22
Zaterdag 5 juni: HH. Bonifatius, bisschop, en gezellen, martelaren. ’s Avonds: Vooravond van Sacramentsdag.

17.45u Beegden: H. Mis voor overleden Maria Joanna Hoogmans (Stg).

17.45u Ell: H. Mis voor Mia van den Eertwegh-Jacobs (zeswekendienst).

Zang: Herenkoor.

19.15u Neeritter: Geen H. Mis: zie morgenvroeg 09.00u.

19.15u Wessem: H. Mis voor de overleden ouders en grootouders De Wijs-Joore.

 

Zondag 6 juni: Sacramentsdag. Hoogfeest van het Heilige Sacrament van het Lichaam en Bloed van Christus.

09.00u Hunsel: H. Mis als jaardienst voor Nelly Korsten-Kunnen; als jaardienst voor Harrie Verwielen.

09.00u Neeritter: H. Mis ter ere van het H. Sacrament en als jaardienst ouders Kessels-Poels.

Zang: Gregoriaans.

Aansluitend inzegening strooiveld.

09.45u Thorn: H. Mis voor Harrie en Anneke Brouns-Willemse en overl. ouders; voor de overledenen van de fam. Brouns-Custers.

10.30u Heel: Viering Daelzicht.

10.30u Ittervoort: H. Mis.

Vandaag tweede collecte voor de ramen van de kerk.

 

Maandag 7 juni:

19.00u Thorn: H. Mis als jaardienst voor Lerang Nouwen (St.); voor de zielen in het vagevuur.

 

Dinsdag 8 juni:

 

Woensdag 9 juni: H. Efrem, diaken en kerkleraar.

09.00u Heel: H. Mis.

19.00u Thorn: H. Mis voor de fam. Scheijvens-Wassenberg en kinderen; voor Jean Strous (verj. – St.); voor de zielen in het vagevuur.

 

Donderdag 10 juni:

19.00u Wessem: H. Mis voor de overledenen van onze parochie.

 

Vrijdag 11 juni: Hoogfeest: H. Hart van Jezus.

 

wk21
Zaterdag 29 mei: H. Paulus VI, paus. ’s Avonds: Vooravond van het hoogfeest van de H. Drie-Eenheid.

17.45u Ell: H. Mis voor overleden ouders Bèr en Mia Heijkers-van Rijt; Thei Orbon (verjaardag).

Zang: Dameskoor.

17.45u Heel: H. Mis voor overleden familie Peters-Maesen en ter ere van de H. Antonius (Stg); voor een bijzondere intentie (G).

19.15u Neeritter: H. Mis voor alle levende en overleden parochianen.

Zang: Nederlands.

19.15u Wessem: H. Mis voor de overledenen van onze parochie.

 

Zondag 30 mei: Hoogfeest: H. Drie-Eenheid.

09.00u Hunsel: H. Mis.

09.45u Thorn: H. Mis.

10.30u Heel: Viering Daelzicht.

10.30u Ittervoort: H. Mis als jaardienst voor Sjaak Meuwissen en Lena Vries.

Zang: Kerkkoor.

12.00u Thorn: Huwelijk van Kevin Heijendal en Angela Douven (Ittervoort).

 

Maandag 31 mei: Feest: Maria Visitatie.

19.00u Thorn: H. Mis voor Mia Smeets-Tonnaer; voor Lène Keyers-Tonnaer en overl. families.

 

Dinsdag 1 juni: H. Justinus, martelaar.

 

Woensdag 2 juni: HH. Marcellinus en Petrus, martelaren.

09.00u Ell: H. Mis voor de zielen in het vagevuur.

09.00u Heel: H. Mis met aansluitend Stille Aanbidding.

19.00u Thorn: H. Mis voor de zielen in het vagevuur.

 

Donderdag 3 juni: HH. Carolus Lwanga en gezellen, martelaren.

19.00u Wessem: H. Mis voor de overledenen van onze parochie.

 

Vrijdag 4 juni: 

 

wk20
Zaterdag 22 mei: H. Rita van Cascia, kloosterlinge. ’s Avonds: Vigiliemis van Pinksteren.

17.45u Beegden: H. Mis als jaardienst voor Tjeu Schreurs en familie (Stg).

17.45u Ell: H. Mis voor overleden ouders Sjaak en Martha Triepels-Kiggen; Theu Stals (jaardienst); Lenie Gerris-Vossen; overleden ouders Bèr en Leen Steijvers-Brouns (jaardienst); Har Coolen (jaardienst).

Zang: Herenkoor.

19.15u Neeritter: H. Mis t.g.v. een verjaardag.

Zang: Gregoriaans.

19.15u Wessem: H. Mis voor de overledenen van onze parochie.

 

Zondag 23 mei: Pinksteren.

09.00u Hunsel: H. Mis.

09.45u Thorn: H. Mis als jaardienst voor Karel Kusters; voor een bijzondere intentie; uit dankbaarheid.

10.30u Heel: H. Mis, Eerste Heilige Communie.

10.30u Ittervoort: H. Mis.

Zang: Kerkkoor.

Vandaag tweede collecte voor de Nederlands Missionaris.

12.30u Heel: H. Mis, Eerste Heilige Communie.

14.00u Beegden: Doopviering Angelina – Delano – Aylena Van der Goor.

 

Maandag 24 mei: 2e Pinksterdag. Heilige Maria, Moeder van de Kerk.

09.45u Thorn: H. Mis voor de zielen in het vagevuur.

10.30u Ittervoort: H. Mis.

 

Dinsdag 25 mei: H. Beda de Eerbiedwaardige, priester en kerkleraar. Of: H. Gregorius VII, paus. Of: H. Maria Magdalena de’ Pazzi, maagd.

 

Woensdag 26 mei: H. Filippus Neri, priester.

09.00u Heel: H. Mis.

19.00u Thorn: H. Mis voor de zielen in het vagevuur.

 

Donderdag 27 mei: Feest: Onze Heer Jezus Christus, eeuwige Hogepriester.

19.00u Wessem: H. Mis voor overledenen van onze parochie.

 

Vrijdag 28 mei: 

 

wk19
Zaterdag 15 mei: Alle heilige bisschoppen van Maastricht. ’s Avonds: Vooravond van de 7e zondag van Pasen.

17.45u Ell: H. Mis tot intentie van de parochie.

Zang: Dameskoor.

17.45u Heel: H. Mis als jaardienst voor Maud Segers (Stg); jaardienst Jac Clout (Stg); Graad en Fieke Mans-Cuijpers (Stg); overleden ouders J. Brouns v Wegberg-Verlinden (Stg); overleden familie Meeuwissen-Caris.

19.15u Neeritter: H. Mis voor alle levende en overleden parochianen.

Zang: Nederlands.

19.15u Wessem: H. Mis voor overleden ouders Van de Schoor-Bischofs (st.); als jaardienst voor Jan Wulms en overleden familie Wulms-Abels (st.).

 

Zondag 16 mei: 7e zondag van Pasen.

09.00u Hunsel: H. Mis voor Thieu en Trina Custers-Cüppers en zoon Jan; voor de overleden ouders Theunissen-Ramakers en dochter Betsie.

Collecte is voor de week van Nederlandse Missionarissen.

09.45u Thorn: H. Mis voor overl. ouders Wolter-Kuijpers (St.); voor overl. ouders Corstjens-Nouwen en overl. familieleden (St.).

10.30u Heel: Viering Daelzicht.

10.30u Ittervoort: H. Mis voor de zieken van onze parochie.

Zang: Organiste.

12.00u Wessem: 1e H. Communie.

 

Maandag 17 mei: 

19.00u Thorn: H. Mis.

 

Dinsdag 18 mei: H. Johannes I, paus en martelaar.

 

Woensdag 19 mei: 

09.00u Heel: H. Mis als jaardienst Louis Baart; overleden 20 mei 2016 (Stg).

09.00u Ittervoort: H. Mis voor de zielen in het vagevuur.

19.00u Thorn: H. Mis.

 

Donderdag 20 mei: Z. Josefa Stenmanns, maagd. Of: H. Bernardinus van Siena, priester.

19.00u Wessem: H. mis voor de overledenen van onze parochie.

 

Vrijdag 21 mei: HH. Christophorus Magallaen, priester, en gezellen, martelaren.

 

wk18
Zaterdag 8 mei: ’s Avonds: Vooravond van de 6e zondag van Pasen.

17.45u Beegden: H. Mis voor overleden Mia Reinen-Verstraelen (Stg); voor overleden familie Van Herten-Görtz (Stg).

17.45u Ell: H. Mis voor Sjra Verlinden (jaardienst).

Zang: Herenkoor.

19.15u Neeritter: H. Mis uit dankbaarheid.

Zang: Nederlands.

19.15u Wessem: H. Mis voor ouders Sef Hilkens en Gonny Manders (st.).

 

Zondag 9 mei: 6e zondag van Pasen.

09.00u Hunsel: H. Mis voor Thei en Elly Naus-Adams.

09.45u Thorn: H. Mis als jaardienst voor Mieke Snickers; voor Jac Ariaans (Par.).

10.30u Heel: Viering Daelzicht.

10.30u Ittervoort: H. Mis voor leden en overledenen van onze parochie.

Zang: Kerkkoor.

 

Maandag 10 mei:

19.00u Thorn: H. Mis voor Harrie en Anneke Brouns-Willemse en overl. ouders (St.); voor Riek Wennekers (verj.), tevens voor Frans Wennekers.

 

Dinsdag 11 mei: 

 

Woensdag 12 mei: HH. Nereus en Achilles, martelaren. Of: H. Pancratius, martelaar.

09.00u Heel: H. Mis.

19.00u Thorn: H. Mis t.e.v. de H. Antonius; voor de zielen in het vagevuur.

 

Donderdag 13 mei: Hoogfeest: Hemelvaart van de Heer.

09.00u Hunsel: H. Mis voor de overledenen van onze parochie.

09.30u Wessem:  H. Mis voor overleden ouders Van de Schoor-Bischofs (st.).

10.30u Heel: H. Mis.

10.30u Ittervoort: H. Mis voor de zieken van onze parochie.

Zang: Kerkkoor.

 

Vrijdag 14 mei: Feest: H. Mattias, apostel.

 

wk17
Zaterdag 1 mei: H. Jozef, de arbeider. ’s Avonds: Vooravond van de 5e zondag van Pasen.

14.30u Thorn: Huwelijk Job Harink en Anne-Lieke Wognum.

17.45u Ell: H. Mis tot intentie van de parochie.

Zang: Dameskoor.

17.45u Heel: H. Mis als jaardienst voor Fieke Brouns-Gisberts (Stg); voor overleden Jack Frenken (Stg); voor overleden Ber Henckens en Truus Henckens-Hermans (Stg); jaardienst voor Wilhelmus (J.L) Snijders en Clara (E.H.) Snijders-Gijsen (Stg); voor Harie v.d Goor, Gerda v.d. Goor-Jenniskens, Rini en Jac, Wietse en Georg; voor een bijzondere intentie (G).

19.15u Neeritter: H. Mis t.g.v. de verjaardag mevr. Ida van Rijn-Coenen en H. Mis uit dankbaarheid.

Zang: Gregoriaans.

19.15u Wessem: H. Mis als jaardienst voor Harrie Creemers en To Creemers-Jacobs (st.); voor de zielen in het vagevuur; Ad de Wijs vanwege zijn verjaardag en Stinie de Wijs-Joore. 

 

Zondag 2 mei: 5e zondag van Pasen.

09.00u Hunsel: H. Mis voor Lei en Mia Breukers-Cuijpers en hun overleden familieleden; voor Wiel en Hannie Creemers-van Geleuken; voor Henricus van Geleuken, Angelina Geelen en hun overleden kinderen.

09.45u Thorn: H. Mis.

10.30u Heel: Viering Daelzicht.

10.30u Ittervoort: H. Mis als jaardienst voor de ouders Salemans-Jacobs.

Tweede collecte voor de ramen van de kerk.

 

Maandag 3 mei: Feest: HH. Filipus en Jakobus, apostelen.

19.00u Thorn: H. Mis.

 

Dinsdag 4 mei: 

 

Woensdag 5 mei: 

09.00u Heel: H. Mis met aansluitend Stille Aanbidding.

09.00u Ell: H. Mis voor de zielen in het vagevuur.

19.00u Thorn: H. Mis.

 

Donderdag 6 mei: 

19.00u Wessem: H. Mis voor de overledenen van onze parochie.

 

Vrijdag 7 mei: 

 

wk16
Zaterdag 24 april: H. Fidelis van Sigmaringen, priester en martelaar. ’s Avonds: Vooravond van de 4e zondag van Pasen.

17.45u Beegden: H. Mis.

17.45u Ell: H. Mis voor Miet Kranen en overleden ouders Kranen-Winkelmolen; overleden ouders Thei en Corrie Koolen-Triepels; Emmy Geelen-Koolen; May Palmen-Koolen; Elly Koolen-Coolen; John Bukkems.

Zang: Herenkoor.

19.15u Neeritter: H. Mis als jaardienst voor Tjeu Hendricks en overleden ouders Munnecom-Sleven en zoon Jan; als jaardienst voor Jaak Hansen en Mia Hansen-Timmermans.

Zang: Nederlands.

19.15u Wessem: H. Mis als jaardienst voor Harie Joris (st.).

 

Zondag 25 april: 4e zondag van Pasen.

09.00u Hunsel: H. Mis ter ere van de heilige Jacobus de Meerdere.

09.45u Thorn: H. Mis.

10.30u Ittervoort: H. Mis.

Zang: Kerkkoor.

 

Maandag 26 april: 

19.00u Thorn: H. Mis voor Truus Levels en overl. ouders Levels-Keijarts; t.e.v. de H. Antonius.

 

Dinsdag 27 april: H. Petrus Canisius, priester en kerkleraar.

 

Woensdag 28 april: H. Petrus Chanel, priester en martelaar. Of: H. Lodewijk Maria Grignion van Montfort, priester.

09.00u Heel: H. Mis.

19.00u Thorn: H. Mis voor de zielen in het vagevuur.

 

Donderdag 29 april: Feest: H. Catharina van Siena, maagd en kerklerares, patrones van Europa.

19.00u Wessem: H. Mis voor de overledenen van onze parochie.

 

Vrijdag 30 april: H. Pius V, paus.

 

wk15
Zaterdag 17 april: ’s Avonds: Vooravond van de 3e zondag van Pasen.

17.45u Ell: H. Mis tot intentie van de parochie.

Zang: Dameskoor.

17.45u Heel: H. Mis voor overleden familie Coenen-Evers; jaardienst voor overleden Miem Scheepers-Gubbels en Jo Scheepers (Stg).

19.15u Neeritter: H. Mis voor alle levende en overleden parochianen.

Zang: Gregoriaans.

19.15u Wessem: H. Mis voor de overledenen van onze parochie. Voorstellingsmis van de communicanten.

 

Zondag 18 april: 3e zondag van Pasen.

09.00u Hunsel: H. Mis voor Henny Vleeshouwers-de Groot; voor Harie Coolen; voor Wiel en Hannie Creemers-van Geleuken.

09.45u Thorn: H. Mis als jaardienst voor Jeanne Vorselen-Stakenborg, tevens voor Harrie Vorselen en voor Jan, Laurens, Lilian en Ton.

10.30u Ittervoort: H. Mis voor de zieken van onze parochie.

 

Maandag 19 april: 

19.00u Thorn: H. Mis voor overl. echtgenoten Schreinemachers-Verbeeten (St.); voor de zielen in het Vagevuur. 

 

Dinsdag 20 april: 

 

Woensdag 21 april: H. Anselmus, bisschop en kerkleraar.

09.00u Heel: H. Mis.

09.00u Ittervoort: H. Mis voor de zielen in het vagevuur.

 

Donderdag 22 april: 

19.00u Wessem: H. Mis voor de overledenen van onze parochie.

 

Vrijdag 23 april: H. Georgius (St. Joris), martelaar. Of: H. Adelbert, bisschop en martelaar.

 

wk14
Zaterdag 10 april: ’s Avonds: Vooravond van de 2e zondag van Pasen.

17.45u Beegden: H. Mis.

17.45u Ell: H. Mis voor Theu Stals (verjaardag)

Zang: Herenkoor.

19.15u Neeritter: H. Mis voor Sjra Heuts en Cornelia Munnecom.

Zang: Nederlands.

19.15u Wessem: H. Mis voor de overledenen van onze parochie.

 

Zondag 11 april: 2e zondag van Pasen. Beloken Pasen en zondag van de goddelijke Barmhartigheid.

09.00u Hunsel: H. Mis voor de overledenen van onze parochie.

09.45u Thorn: H. Mis voor Paul Cox; voor Harrie en Anneke Brouns-Willemse en overl. ouders (St.); voor Elisabeth v.d. Boel-Deutz (St.). 

10.30u Ittervoort: H. Mis voor de leden en overledenen van onze parochie.

Zang: Kerkkoor.

’s middags Hunsel: Doopsel van Ruud Smolders.

 

Maandag 12 april: 

19.00u Thorn: H. Mis als 1e jaardienst voor  Sjef Geuskens, tevens voor Lia Geuskens-Straetemans en voor Herman en Ien.

 

Dinsdag 13 april: H. Martinus I, paus en martelaar.

 

Woensdag 14 april: 

09.00u Heel: H. Mis.

19.00u Thorn: H. Mis als Zeswekendienst voor Lies Keeren-Scheijvens.

 

Donderdag 15 april: 

19.00u Wessem: H. Mis voor de overledenen van onze parochie.

 

Vrijdag 16 april:

19.30u Hunsel: Toedienen van het Heilig Vormsel.

 

wk13
Zaterdag 3 april: Paaszaterdag / Stille zaterdag.

’s Avonds: Heilige Paasnacht.

LET OP: vanwege de avondklok zijn de begin tijden van de Paaswakes aangepast!!!

17.30u Ell: Paaswake tot intentie van de parochie.

Zang: Kerkkoor.

18.00u Beegden: Paaswake.

19.30u Thorn: Paaswake.

20.00u Neeritter: Paaswake als jaardienst voor het echtpaar dhr. en mevr. v.d. Winkel-Siket.

Zang: Nederlands.

2e collecte voor de restauratie van de kerk.

 

Zondag 4 april: Paaszondag – Verrijzenis van de Heer.

09.00u Hunsel: H. Mis voor Pastoor Zef Vleeshouwers en overleden familieleden; voor Mieke Geelen-Verwielen en Jac Geelen.

09.00u Wessem: H. Mis voor de overledenen van onze parochie.

10.30u Heel: H. Mis als jaardienst voor overleden Truus Verkoulen-Vermeulen (Stg); voor overleden Mia Alers-Leduc (Stg); voor overleden ouders Leduc en Van Gellecom; voor overleden familie Van Aarsen-Vries; voor een bijzondere intentie (G).

10.30u Ittervoort: H. Mis als jaardienst voor Dora Donders en voor Randy; voor pastoor J. Mols, voor pastoor Meijs; voor de ouders Theunissen-Schreurs en overleden kinderen; voor de ouders Schoofs-Langens en dochter Annie en schoonbroer Martine.

Zang: Kerkkoor.

Tweede collecte voor het onderhoud van de kerk.

 

Maandag 5 april: 

09.00u Ell: H. Mis ter ere van de H. Antonius Abt.

09.00u Beegden: H. Mis voor overleden ouders Puts-Kessels, overleden ouders Kessels-Puts en Joop Kessels (Stg).

10.30u Thorn: H. Mis voor Chris Corbey en Anny Corbey-Melissant; voor Bart Remmers en Cor Remmers-Roodklif.

10.30u Neeritter: H. Mis voor alle levende en overleden parochianen.

 

Dinsdag 6 april: 

 

Woensdag 7 april:

09.00u Ell: H. Mis voor de zielen in het vagevuur.

09.00u Heel: H. Mis met aansluitend Stille Aanbidding.

19.00u Thorn: H. Mis als jaardienst voor overl. ouders Wolters-Kuijpers, tevens voor Vanessa, Herman, Truuke en Mathieu Kuijpers.

 

Donderdag 8 april: 

19.00u Wessem: H. Mis voor de overledenen van onze parochie.

 

Vrijdag 9 april: 

 

wk12
Zaterdag 27 maart: ’s Avonds: Vooravond van Palmzondag.

17.45u Beegden: H. Mis voor Jaques van Herten en Jeanette van Herten-Görtz (Stg); voor overleden en leden Steenfabriek St. Jozef en Bouwsteen Echt.

17.45u Ell: H. Mis voor overleden ouders Harrie en Annie Custers-Timmermans (jaardienst).

Koor: Herenkoor.

19.15u Neeritter: H. Mis voor alle levende en overleden parochianen.

Zang: Gregoriaans.

19.15u Wessem: H. Mis voor ouders Frits Roumen en Truus Roumen-Dierx (st.); voor overleden ouders Roumen-Knoops.

 

Zondag 28 maart: Palmzondag van het lijden van de Heer.

09.00u Hunsel: H. Mis voor Mart Gielen.

09.45u Thorn: H. Mis.

10.30u Ittervoort: H. Mis.

Zang: Koor.

 

Maandag 29 maart: 

19.00u Thorn: H. Mis t.e.v. de H. Antonius.

 

Dinsdag 30 maart: 

 

Woensdag 31 maart:

09.00u Heel: H. Mis.

19.00u Thorn: H. Mis voor de zielen in het vagevuur.

 

Donderdag 1 april: Witte Donderdag. ’s Avonds viering van de instelling van de H. Eucharistie, van het sacrament van het priesterschap en van het gebod van de naastenliefde.

19.00u Thorn: H. Mis met gelegenheid tot Stille Aanbidding.

19.00u Wessem: H. Mis voor de overledenen van onze parochie.

 

Vrijdag 2 april: Goede Vrijdag. Herdenking van het lijden en sterven van de Heer. Verplichte vasten- en onthoudingsdag.

14.00u Thorn: Plechtigheid met Passie, Kruisverering en H. Communie.

15.00u Wessem: Kruisweg.

19.00u Hunsel: Goede Vrijdag-viering.

 

wk11
Zaterdag 20 maart: ’s Avonds: Vooravond van de 5e zondag van de veertigdagentijd.

17.45u Ell: H. Mis voor overleden ouders Ruyters-van de Ven en zoon Piet.

Zang: Herenkoor.

17.45u Heel: H. Mis voor overleden Wiel Daemen vanwege zijn verjaardag (Stg); overleden ouders Geurts-Houben en kinderen (Stg).

19.15u Neeritter: H. Mis als jaardienst voor Pierke en Tina Ressen-Munnecom en tevens voor zoon René.

Zang: Nederlands.

19.15u Wessem: H. Mis voor ouders Joseph Gielen en Anna Tijssen; voor overleden ouders Ad en Stinie De Wijs-Joore.

 

Zondag 21 maart: 5e zondag van de veertigdagentijd.

09.00u Hunsel: H. Mis als dank voor St. Antonius.

09.45u Thorn: H. Mis voor Karel Kusters (verj.); voor Jac Ariaans (Par.); uit dankbaarheid bij een verjaardag.

10.30u Ittervoort: H. Mis voor de leden en overledenen van onze parochie.

Zang: Kerkkoor.

 

Maandag 22 maart: 

19.00u Thorn: H. Mis voor de zielen in het vagevuur.

 

Dinsdag 23 maart: H. Turibius de Mogrovejo, bisschop.

19.00u Ittervoort: Boeteviering.

 

Woensdag 24 maart: ’s Avonds: Vooravond van het hoogfeest van de Aankondiging van de Heer.

09.00u Heel: H. Mis.

19.00u Thorn: H. Mis voor Vanessa Kessels (verj.); voor de zielen in het vagevuur.

 

Donderdag 25 maart: Hoogfeest: Aankondiging van de Heer (Maria boodschap).

19.00u Wessem: H. Mis voor de zielen in het vagevuur.

 

Vrijdag 26 maart:

 

wk10
Zaterdag 13 maart: ’s Avonds: Vooravond van de 4e zondag van de veertigdagentijd.

17.45u Beegden: H. Mis voor overleden ouders Hoogmens-Cox (stg).

17.45u Ell: H. Mis voor overleden ouders Antoon en Els Camp-Salemans (jaardienst Els).

Zang: Dameskoor.

19.15u Neeritter: H. Mis als jaardienst voor familie Kwaspen-Jacobs, v.d.Veer-Kwaspen en voor Lien Steijvers.

Zang: Gregoriaans.

19.15u Wessem: H. Mis als jaardienst voor ouders Adolf Meeuwissen en Angeliena Janssen (st.).

 

Zondag 14 maart: 4e zondag van de veertigdagentijd. Zondag “Laetare”.

09.00u Hunsel: H. Mis voor de overledenen van onze parochie.

09.45u Thorn: H. Mis voor roepingen tot het priesterschap, het diaconaat en het religieuze leven.

10.30u Ittervoort: H. Mis voor de zieken van onze parochie.

Zang: Organiste.

 

Maandag 15 maart: 

19.00u Thorn: H. Mis voor Louise de Couëssin.

 

Dinsdag 16 maart: 

 

Woensdag 17 maart: H. Patricius, bisschop.

09.00u Heel: H. Mis.

09.00u Ittervoort: H. Mis voor de zielen in het vagevuur.

19.00u Thorn: H. Mis voor de zielen in het vagevuur.

 

Donderdag 18 maart: H. Cyrillus van Jeruzalem, bisschop en kerkleraar. ’s Avonds: Vooravond van het hoogfeest van de H. Jozef, bruidegom van de H. Maagd Maria.

19.00u Wessem: H. Mis voor de overledenen van onze parochie.

 

Vrijdag 19 maart: Hoogfeest: H. Jozef, bruidegom van de H. Maagd Maria.

19.00u Thorn: H. Mis t.e.v. de H. Jozef (in het kader van het St. Jozefjaar).

 

wk9
Zaterdag 6 maart: ’s Avonds: Vooravond van de 3e zondag van de veertigdagentijd.

17.45u Ell: H. Mis ter ere van de H. Antonius Abt.

Zang: Herenkoor.

17.45u Heel: H. Mis als jaardienst voor overleden Sjra Loven (stg); voor een bijzondere intentie (G).

19.15u Neeritter: H. Mis voor alle levende en overleden parochianen.

Zang: Nederlands.

19.15u Wessem: H. Mis voor Siem Peeters; als jaardienst voor ouders Peter van Dooren en Marieke van Dooren-Knoops.

 

Zondag 7 maart: 3e zondag van de veertigdagentijd.

09.00u Hunsel: H. Mis voor Henricus Geelen en Anna Geelen-Breukers en overledenen van de familie Geelen.

09.45u Thorn: H. Mis uit dankbaarheid en t.e.v. de H. Antonius.

10.30u Ittervoort: H. Mis als jaardienst voor de ouders Driessen-Bongers.

Zang: Kerkkoor.

 

Maandag 8 maart: H. Johannes de Deo, kloosterling.

19.00u Thorn: H. Mis als jaardienst voor Harrie Brouns, Anneke Brouns-Willemse en overleden ouders (St.); voor Louise de Couëssin; voor de zielen in het vagevuur.

 

Dinsdag 9 maart: H. Francisca Romana, kloosterlinge.

 

Woensdag 10 maart:

09.00u Heel: H. Mis.

19.00u Thorn: H. Mis voor de zielen in het vagevuur.

 

Donderdag 11 maart:

19.00u Wessem: H. Mis voor Mia Toonen-Dierx en Piet Toonen (st.).

 

Vrijdag 12 maart: 

 

wk8
Zaterdag 27 februari: ’s Avonds: Vooravond van de 2e zondag van de veertigdagentijd.

17.45u Beegden: H. Mis.

17.45u Ell: H. Mis tot intentie van de parochie.

Zang: Dameskoor.

19.15u Neeritter: H. Mis als jaardienst voor overleden ouders Paulussen-Leeters en als jaardienst voor Pastoor J. Mols.

Zang: Gregoriaans.

19.15u Wessem: H. Mis voor overleden ouders Gruijthuisen-Lammers; voor de zielen in het vagevuur.

 

Zondag 28 februari: 2e zondag van de veertigdagentijd.

09.00u Hunsel: H. Mis als zeswekendienst voor Mieke Geelen-Verwielen en tevens als jaardienst voor Jac Geelen; voor Harie Coolen.

09.45u Thorn: H. Mis voor Maria, Hubertina en Simon Scheijvens (St.)

10.30u Ittervoort: H. Mis als jaardienst voor pastoor Jef Mols.

Zang: Organiste.

 

Maandag 1 maart: 

19.00u Thorn: H. Mis voor Louise de Couëssin.

 

Dinsdag 2 maart: 

 

Woensdag 3 maart: 

09.00u Ell: H. Mis voor de zielen in het vagevuur.

09.00u Heel: H. Mis met aansluitend Stille Aanbidding.

19.00u Thorn: H. Mis voor de zielen in het vagevuur.

 

Donderdag 4 maart: H. Casimir.

19.00u Wessem: H. Mis voor de overledenen van onze parochie.

Aansluitend Uitstelling van het Allerheiligste met aanbidding, ondertussen rozenkransgebed tot 20.00u.

 

Vrijdag 5 maart: 

 

wk7
Zaterdag 20 februari: ’s Avonds: Vooravond van de 1e zondag van de veertigdagentijd.

17.45u Ell: H. Mis tot intentie van de parochie, voor de zielen in het vagevuur.

Zang: Herenkoor.

17.45u Heel: H. Mis als jaardienst voor Petrus Suntjens en Anna Suntjens-Emans, Lina Emans en overleden ouders (stg)

19.15u Neeritter: H. Mis als jaardienst voor Lien Steijvers.

Zang: Nederlands.

19.15u Wessem: H. Mis als jaardienst voor Jo Smeets en Toos Smeets-Schoenmakers (st.).

 

Zondag 21 februari: 1e zondag van de veertigdagentijd.

09.00u Hunsel: H. Mis als 1e jaardienst voor Corry Dirks.

09.45u Thorn: H. Mis voor ouders Sjef Corbeij en Claar Stakenborg; voor Harrie en Anneke Brouns-Willemse en overleden ouders.

10.30u Ittervoort: H. Mis voor de zieken van onze parochie.

Zang: Kerkkoor.

 

Maandag 22 februari: Feest: Cathedra van de heilige apostel Petrus.

19.00u Thorn: H. Mis voor louise de Couëssin; uit dankbaarheid voor een verhoord gebed; voor de zielen in het vagevuur.

 

Dinsdag 23 februari: H. Polycarpus, bisschop en martelaar.

 

Woensdag 24 februari: 

09.00u Heel: H. Mis.

19.00u Thorn: Voor de zielen in het vagevuur.

 

Donderdag 25 februari: 

19.00u Wessem: H. Mis voor de zielen in het vagevuur.

 

Vrijdag 26 februari:

 

wk6
Zaterdag 13 februari: ’s Avonds: Vooravond van de 6e zondag door het jaar.

17.45u Beegden: H. Mis.

17.45u Ell: H. Mis voor Mia Heijkers-Briels (jaardienst)

Zang: Dameskoor.

19.15u Neeritter: H. Mis voor alle levende en overleden parochianen.

Zang: Gregoriaans.

19.15u Wessem: H. Mis voor de overledenen van onze parochie.

 

Zondag 14 februari: 6e zondag door het jaar. Vastelaovendjzinjig.

09.00u Hunsel: H. Mis als 1e jaardienst voor Sjeng Aendenroomer. Tevens voor Mia Aendenroomer-Verhagen en zoon Frans; voor Thei en Elly Naus-Adams; voor Harie Coolen.

09.45u Thorn: H. Mis voor Jac Ariaans (Par.)

10.30u Ittervoort: H. Mis als jaardienst voor Hein en Ella Janssen-Vorstenbosch.

Zang: Organiste.

 

Maandag 15 februari: 

19.00u Thorn: H. Mis voor Louise de Couëssin-du Boisriou; uit dankbaarheid voor een verhoord gebed.

 

Dinsdag 16 februari:

 

Woensdag 17 februari: Aswoensdag. Verplichte vasten- en onthoudingsdag.

09.00u Neeritter: H. Mis met uitdelen askruisje.

10.00u Ell: Gebedsdienst met uitdelen askruisje.

11.00u Wessem: H. Mis met uitdelen askruisje.

18.00u Beegden: H. Mis met uitdelen askruisje.

18.45u Ittervoort: Gebedsdienst met uitdelen askruisje.

19.00u Heel: Gebedsdienst met uitdelen askruisje.

19.00u Thorn: H. Mis met uitdelen van het askruisje.

19.30u Hunsel: H. Mis met uitdelen askruisje.

 

Donderdag 18 februari: 

19.00u Wessem: H. Mis voor de overledenen van onze parochie.

 

Vrijdag 19 februari: 

 

wk5
Zaterdag 6 februari: HH. Paulus Mikki en gezellen, martelaren. ’s Avonds: Vooravond van de 5e zondag door het jaar.

17.45u Ell: H. Mis voor Wim Hendrikx (jaardienst).

Zang: Herenkoor.

17.45u Heel: H. Mis als jaardienst voor overleden Wil v/d Lee; voor overleden Trees Brouns-Verwielen vanwege hun trouwdag; voor overleden Catrijn van Buuren-Janssen (Stg) (Panheel) 

19.15u Neeritter: H. Mis als jaardienst voor J. Greijn.

Zang: Nederlands.

19.15u Wessem: H. Mis voor Sjaak Schreurs.

 

Zondag 7 februari: 5e zondag door het jaar.

09.00u Hunsel: H. Mis als 1e jaardienst voor Bert Geelen, tevens voor Lé Geelen-Robbertz.

09.45u Thorn: H. Mis voor Hubertina Scheijvens (verj.) (St.)

10.30u Ittervoort: H. Mis als jaardienst voor Harrie Kuppens en Leentje Tilmans.

Zang: Kerkkoor.

De tweede collecte is voor de verwarming.

 

Maandag 8 februari: H. Hieronymus Emiliani. Of: H. Josephina Bakhita, maagd.

19.00u Thorn: H. Mis voor Louise de Couëssin-du Boisriou: voor de zielen in het vagevuur.

 

Dinsdag 9 februari: 

 

Woensdag 10 februari: H. Scholastica, maagd.

09.00u Heel: H. Mis.

19.00u Thorn:  H. Mis voor de zielen in het vagevuur.

 

Donderdag 11 februari: Onze Lieve Vrouw van Lourdes.

19.00u Wessem: H. Mis voor de zielen in het vagevuur; voor ouders Clout-Storms (st.).

 

Vrijdag 12 februari: 

 

wk4
Zaterdag 30 januari: ’s Avonds: Vooravond van de 4e zondag door het jaar.

17.45u Beegden: H. Mis.

17.45u Ell: H. Mis voor overleden ouders van de Venne-Vogels (jaardienst); overleden ouders van Gemert-Winkelmolen.

Zang: Dameskoor.

19.15u Neeritter: H. Mis voor alle levende en overleden parochianen.

Zang: Gregoriaans.

19.15u Wessem: H. Mis voor Pierre en Bertha Smeets (st).

 

Zondag 31 januari: 4e zondag door het jaar.

09.00u Hunsel: H. Mis voor de overledenen van onze parochie.

09.45u Thorn: H. Mis voor het welzijn van de parochie.

10.30u Ittervoort: H. Mis.

Zang: Organiste.

 

Maandag 1 februari: 

19.00u Thorn: H. Mis voor Louise de Couëssin; voor de zielen in het vagevuur; t.e.v. de H. Antonius.

 

Dinsdag 2 februari: Feest: Opdracht van de Heer (Maria Lichtmis)

19.00u Thorn: H. Mis met kaarsenzegening en Blasiuszegen.

 

Woensdag 3 februari: H. Blasius, bisschop en martelaar. Of: H. Ansgarius, bisschop.

09.00u Heel: H. Mis met aansluitend Stile Aanbidding.

19.00u Thorn: H. Mis voor de zielen in het vagevuur.

 

Donderdag 4 februari: 

19.00u Wessem: H. Mis voor de zielen in het vagevuur.

Na de H. Mis rozenhoedje voor roepingen tot het priesterschap, het diaconaat en het godgewijde leven. Aansluitend Uitstelling van het Allerheiligste en Stille Aanbidding tot 20.00 uur.

 

Vrijdag 5 februari: H. Agatha, maagd en martelares.

 

Zaterdag 6 februari: HH. Paulus Mikki en gezellen, martelaren. ’s Avonds: Vooravond van de 5e zondag door het jaar.

17.45u Ell: H. Mis voor Wim Hendrikx (jaardienst).

Zang: Herenkoor.

17.45u Heel: H. Mis als jaardienst voor overleden Wil v/d Lee; voor overleden Trees Brouns-Verwielen vanwege hun trouwdag; voor overleden Catrijn van Buuren-Janssen (Stg) (Panheel) 

19.15u Neeritter: H. Mis.

Zang: Nederlands.

19.15u Wessem: H. Mis voor de overledenen van onze parochie.

 

Zondag 7 februari: 5e zondag door het jaar.

09.00u Hunsel: H. Mis als 1e jaardienst voor Bert Geelen, tevens voor Lé Geelen-Robbertz.

09.45u Thorn: H. Mis voor Hubertina Scheijvens (verj.) (St.)

10.30u Ittervoort: H. Mis.

Zang: Kerkkoor.

De tweede collecte is voor de verwarming.

 

wk3
Zaterdag 23 januari: ’s Avonds: Vooravond van de 3e zondag door het jaar.

17.45u Ell: H. Mis voor Miet Kranen en overleden ouders Kranen-Winkelmolen.

Zang: Kerkkoor.

17.45u Heel: H. Mis voor overleden Frits Verstappen; voor overleden Trees Brouns-Verwielen vanwege verjaardagen kinderen; voor overleden familie Van Aarsen-Achten (Panheel).

19.15u Neeritter: H. mis ter intentie van Victorine en Charel Geusen-Coolen.

Zang: Nederlands.

19.15u Wessem: H. Mis voor de overledenen van onze parochie.

 

Zondag 24 januari: 3e zondag door het jaar.

09.00u Hunsel: H. Mis.

09.45u Thorn: H. Mis.

10.30u Ittervoort: H. Mis voor de zieken van onze parochie.

Zang: Kerkkoor.

 

Maandag 25 januari: Feest: Bekering van de heilige apostel Paulus.

19.00u Thorn: H. Mis.

 

Dinsdag 26 januari: HH. Timoteüs en Titus, bisschoppen.

 

Woensdag 27 januari: H. Angela Merici, maagd.

09.00u Heel: H. Mis.

19.00u Thorn: H. Mis.

 

Donderdag 28 januari: H. Thomas van Aquino, priester en kerkleraar.

19.00u Wessem: H. Mis voor de zielen in het vagevuur.

 

Vrijdag 29 januari: 

 

wk2
Zaterdag 16 januari: ’s Avonds: Vooravond van de 2e zondag door het jaar.

Start Actie Kerkbalans

17.45u Beegden: H. Mis voor overleden Piet Ramaekers; voor de levenden en overleden leden van Schutterij St. Sebastianusgilde met in het bijzonder Har Peeters die ons in 2020 ontvallen is.

17.45u Ell: H. Mis ter ere van de H. Antonius Abt, patroonheilige van onze parochie.

Zang: Kerkkoor.

19.15u Neeritter: H. Mis als jaardienst voor Gertrudis Korsten-Thijskens.

Zang: Nederlands.

19.15u Wessem: H. Mis voor de overledenen van onze parochie.

 

Zondag 17 januari: 2e zondag door het jaar.

09.00u Hunsel: H. Mis voor Thieu Nijskens; voor de overledenen van de familie Dirks-Wolters; voor Bair Adams.

09.45u Thorn: H. Mis.

10.30u Ittervoort: H. Mis voor de levende en overleden leden van onze parochie.

 

Maandag 18 januari:

19.00u Thorn: H. Mis.

 

Dinsdag 19 januari: 

 

Woensdag 20 januari: H. Fabianus, paus en martelaar. Of: H. Sebastianus, martelaar.

09.00u Heel: H. Mis.

09.00u Ittervoort: H. Mis voor de zielen in het vagevuur.

19.00u Thorn: H. Mis.

 

Donderdag 21 januari: H. Agnes, maagd en martelares.

19.00u Wessem: H. Mis voor de zielen in het vagevuur.

 

Vrijdag 22 januari: H. Vincentius, diaken en martelaar.

 

wk1
Zaterdag 9 januari: ’s Avonds: Vooravond van het feest van de Doop van de Heer.

17.45u Ell: H. Mis overleden ouders Jac. en Anna Rietjens-Strous en overleden familieleden, overleden ouders Thei en Tina Heijkers-Briels.

Zang: Kerkkoor.

17.45u Heel: H. Mis voor overleden Jean Hubert Schreurs en Mia Schreurs-Derks.

19.15u Neeritter: H. Mis als jaardienst voor Nico Kruytzer.

Zang: Gregoriaans.

19.15u Wessem: H. Mis voor de overledenen van onze parochie.

 

Zondag 10 januari: Feest: Doop van de Heer. (Afsluiting van de Kersttijd).

09.00u Hunsel: H. Mis.

09.45u Thorn: H. Mis voor de overl. ouders Strous-Weerens, tevens voor Jean en Jac Ariaans; voor een bijzondere intentie.

10.30u Ittervoort: H. Mis als jaardienst voor Harrie v.d. Vorst en Til v.d. Vorst-Cuijpers en tevens voor hun verjaardag en voor zoon Peter.

Zang: Kerkkoor.

 

Maandag 11 januari: 

19.00u Thorn: H. Mis.

 

Dinsdag 12 januari:

 

Woensdag 13 januari: H. Hilarius, bisschop en kerkleraar.

09.00u Heel: H. Mis.

19.00u Thorn: H. Mis.

 

Donderdag 14 januari: 

19.00u Wessem: H. Mis voor de zielen in het vagevuur.

 

Vrijdag 15 januari: H. Arnold Janssen, priester.