wk52
wk51
wk50
wk49
wk48
wk47
wk46
wk45
wk44
wk43
wk42
wk41
wk40
wk39
wk38
wk37
wk36
wk35
wk34
wk33
wk32
wk31
wk30
wk29
wk28
wk27
wk26
wk25
wk24
wk23
wk22
wk21
wk20
wk19
wk18
wk17
wk16
wk15
wk14
wk13
wk12
wk11
wk10
wk9
wk8
Zaterdag 27 februari: ’s Avonds: Vooravond van de 2e zondag van de veertigdagentijd.

17.45u Beegden: H. Mis.

17.45u Ell: H. Mis tot intentie van de parochie.

Zang: Dameskoor.

19.15u Neeritter: H. Mis als jaardienst voor overleden ouders Paulussen-Leeters en als jaardienst voor Pastoor J. Mols.

Zang: Gregoriaans.

19.15u Wessem: H. Mis voor overleden ouders Gruijthuisen-Lammers; voor de zielen in het vagevuur.

 

Zondag 28 februari: 2e zondag van de veertigdagentijd.

09.00u Hunsel: H. Mis als zeswekendienst voor Mieke Geelen-Verwielen en tevens als jaardienst voor Jac Geelen; voor Harie Coolen.

09.45u Thorn: H. Mis voor Maria, Hubertina en Simon Scheijvens (St.)

10.30u Ittervoort: H. Mis als jaardienst voor pastoor Jef Mols.

Zang: Organiste.

 

Maandag 1 maart: 

19.00u Thorn: H. Mis voor Louise de Couëssin.

 

Dinsdag 2 maart: 

 

Woensdag 3 maart: 

09.00u Ell: H. Mis voor de zielen in het vagevuur.

09.00u Heel: H. Mis met aansluitend Stille Aanbidding.

19.00u Thorn: H. Mis voor de zielen in het vagevuur.

 

Donderdag 4 maart: H. Casimir.

19.00u Wessem: H. Mis voor de overledenen van onze parochie.

Aansluitend Uitstelling van het Allerheiligste met aanbidding, ondertussen rozenkransgebed tot 20.00u.

 

Vrijdag 5 maart: 

 

wk7
Zaterdag 20 februari: ’s Avonds: Vooravond van de 1e zondag van de veertigdagentijd.

17.45u Ell: H. Mis tot intentie van de parochie, voor de zielen in het vagevuur.

Zang: Herenkoor.

17.45u Heel: H. Mis als jaardienst voor Petrus Suntjens en Anna Suntjens-Emans, Lina Emans en overleden ouders (stg)

19.15u Neeritter: H. Mis als jaardienst voor Lien Steijvers.

Zang: Nederlands.

19.15u Wessem: H. Mis als jaardienst voor Jo Smeets en Toos Smeets-Schoenmakers (st.).

 

Zondag 21 februari: 1e zondag van de veertigdagentijd.

09.00u Hunsel: H. Mis als 1e jaardienst voor Corry Dirks.

09.45u Thorn: H. Mis voor ouders Sjef Corbeij en Claar Stakenborg; voor Harrie en Anneke Brouns-Willemse en overleden ouders.

10.30u Ittervoort: H. Mis voor de zieken van onze parochie.

Zang: Kerkkoor.

 

Maandag 22 februari: Feest: Cathedra van de heilige apostel Petrus.

19.00u Thorn: H. Mis voor louise de Couëssin; uit dankbaarheid voor een verhoord gebed; voor de zielen in het vagevuur.

 

Dinsdag 23 februari: H. Polycarpus, bisschop en martelaar.

 

Woensdag 24 februari: 

09.00u Heel: H. Mis.

19.00u Thorn: Voor de zielen in het vagevuur.

 

Donderdag 25 februari: 

19.00u Wessem: H. Mis voor de zielen in het vagevuur.

 

Vrijdag 26 februari:

 

wk6
Zaterdag 13 februari: ’s Avonds: Vooravond van de 6e zondag door het jaar.

17.45u Beegden: H. Mis.

17.45u Ell: H. Mis voor Mia Heijkers-Briels (jaardienst)

Zang: Dameskoor.

19.15u Neeritter: H. Mis voor alle levende en overleden parochianen.

Zang: Gregoriaans.

19.15u Wessem: H. Mis voor de overledenen van onze parochie.

 

Zondag 14 februari: 6e zondag door het jaar. Vastelaovendjzinjig.

09.00u Hunsel: H. Mis als 1e jaardienst voor Sjeng Aendenroomer. Tevens voor Mia Aendenroomer-Verhagen en zoon Frans; voor Thei en Elly Naus-Adams; voor Harie Coolen.

09.45u Thorn: H. Mis voor Jac Ariaans (Par.)

10.30u Ittervoort: H. Mis als jaardienst voor Hein en Ella Janssen-Vorstenbosch.

Zang: Organiste.

 

Maandag 15 februari: 

19.00u Thorn: H. Mis voor Louise de Couëssin-du Boisriou; uit dankbaarheid voor een verhoord gebed.

 

Dinsdag 16 februari:

 

Woensdag 17 februari: Aswoensdag. Verplichte vasten- en onthoudingsdag.

09.00u Neeritter: H. Mis met uitdelen askruisje.

10.00u Ell: Gebedsdienst met uitdelen askruisje.

11.00u Wessem: H. Mis met uitdelen askruisje.

18.00u Beegden: H. Mis met uitdelen askruisje.

18.45u Ittervoort: Gebedsdienst met uitdelen askruisje.

19.00u Heel: Gebedsdienst met uitdelen askruisje.

19.00u Thorn: H. Mis met uitdelen van het askruisje.

19.30u Hunsel: H. Mis met uitdelen askruisje.

 

Donderdag 18 februari: 

19.00u Wessem: H. Mis voor de overledenen van onze parochie.

 

Vrijdag 19 februari: 

 

wk5
Zaterdag 6 februari: HH. Paulus Mikki en gezellen, martelaren. ’s Avonds: Vooravond van de 5e zondag door het jaar.

17.45u Ell: H. Mis voor Wim Hendrikx (jaardienst).

Zang: Herenkoor.

17.45u Heel: H. Mis als jaardienst voor overleden Wil v/d Lee; voor overleden Trees Brouns-Verwielen vanwege hun trouwdag; voor overleden Catrijn van Buuren-Janssen (Stg) (Panheel) 

19.15u Neeritter: H. Mis als jaardienst voor J. Greijn.

Zang: Nederlands.

19.15u Wessem: H. Mis voor Sjaak Schreurs.

 

Zondag 7 februari: 5e zondag door het jaar.

09.00u Hunsel: H. Mis als 1e jaardienst voor Bert Geelen, tevens voor Lé Geelen-Robbertz.

09.45u Thorn: H. Mis voor Hubertina Scheijvens (verj.) (St.)

10.30u Ittervoort: H. Mis als jaardienst voor Harrie Kuppens en Leentje Tilmans.

Zang: Kerkkoor.

De tweede collecte is voor de verwarming.

 

Maandag 8 februari: H. Hieronymus Emiliani. Of: H. Josephina Bakhita, maagd.

19.00u Thorn: H. Mis voor Louise de Couëssin-du Boisriou: voor de zielen in het vagevuur.

 

Dinsdag 9 februari: 

 

Woensdag 10 februari: H. Scholastica, maagd.

09.00u Heel: H. Mis.

19.00u Thorn:  H. Mis voor de zielen in het vagevuur.

 

Donderdag 11 februari: Onze Lieve Vrouw van Lourdes.

19.00u Wessem: H. Mis voor de zielen in het vagevuur; voor ouders Clout-Storms (st.).

 

Vrijdag 12 februari: 

 

wk4
Zaterdag 30 januari: ’s Avonds: Vooravond van de 4e zondag door het jaar.

17.45u Beegden: H. Mis.

17.45u Ell: H. Mis voor overleden ouders van de Venne-Vogels (jaardienst); overleden ouders van Gemert-Winkelmolen.

Zang: Dameskoor.

19.15u Neeritter: H. Mis voor alle levende en overleden parochianen.

Zang: Gregoriaans.

19.15u Wessem: H. Mis voor Pierre en Bertha Smeets (st).

 

Zondag 31 januari: 4e zondag door het jaar.

09.00u Hunsel: H. Mis voor de overledenen van onze parochie.

09.45u Thorn: H. Mis voor het welzijn van de parochie.

10.30u Ittervoort: H. Mis.

Zang: Organiste.

 

Maandag 1 februari: 

19.00u Thorn: H. Mis voor Louise de Couëssin; voor de zielen in het vagevuur; t.e.v. de H. Antonius.

 

Dinsdag 2 februari: Feest: Opdracht van de Heer (Maria Lichtmis)

19.00u Thorn: H. Mis met kaarsenzegening en Blasiuszegen.

 

Woensdag 3 februari: H. Blasius, bisschop en martelaar. Of: H. Ansgarius, bisschop.

09.00u Heel: H. Mis met aansluitend Stile Aanbidding.

19.00u Thorn: H. Mis voor de zielen in het vagevuur.

 

Donderdag 4 februari: 

19.00u Wessem: H. Mis voor de zielen in het vagevuur.

Na de H. Mis rozenhoedje voor roepingen tot het priesterschap, het diaconaat en het godgewijde leven. Aansluitend Uitstelling van het Allerheiligste en Stille Aanbidding tot 20.00 uur.

 

Vrijdag 5 februari: H. Agatha, maagd en martelares.

 

Zaterdag 6 februari: HH. Paulus Mikki en gezellen, martelaren. ’s Avonds: Vooravond van de 5e zondag door het jaar.

17.45u Ell: H. Mis voor Wim Hendrikx (jaardienst).

Zang: Herenkoor.

17.45u Heel: H. Mis als jaardienst voor overleden Wil v/d Lee; voor overleden Trees Brouns-Verwielen vanwege hun trouwdag; voor overleden Catrijn van Buuren-Janssen (Stg) (Panheel) 

19.15u Neeritter: H. Mis.

Zang: Nederlands.

19.15u Wessem: H. Mis voor de overledenen van onze parochie.

 

Zondag 7 februari: 5e zondag door het jaar.

09.00u Hunsel: H. Mis als 1e jaardienst voor Bert Geelen, tevens voor Lé Geelen-Robbertz.

09.45u Thorn: H. Mis voor Hubertina Scheijvens (verj.) (St.)

10.30u Ittervoort: H. Mis.

Zang: Kerkkoor.

De tweede collecte is voor de verwarming.

 

wk3
Zaterdag 23 januari: ’s Avonds: Vooravond van de 3e zondag door het jaar.

17.45u Ell: H. Mis voor Miet Kranen en overleden ouders Kranen-Winkelmolen.

Zang: Kerkkoor.

17.45u Heel: H. Mis voor overleden Frits Verstappen; voor overleden Trees Brouns-Verwielen vanwege verjaardagen kinderen; voor overleden familie Van Aarsen-Achten (Panheel).

19.15u Neeritter: H. mis ter intentie van Victorine en Charel Geusen-Coolen.

Zang: Nederlands.

19.15u Wessem: H. Mis voor de overledenen van onze parochie.

 

Zondag 24 januari: 3e zondag door het jaar.

09.00u Hunsel: H. Mis.

09.45u Thorn: H. Mis.

10.30u Ittervoort: H. Mis voor de zieken van onze parochie.

Zang: Kerkkoor.

 

Maandag 25 januari: Feest: Bekering van de heilige apostel Paulus.

19.00u Thorn: H. Mis.

 

Dinsdag 26 januari: HH. Timoteüs en Titus, bisschoppen.

 

Woensdag 27 januari: H. Angela Merici, maagd.

09.00u Heel: H. Mis.

19.00u Thorn: H. Mis.

 

Donderdag 28 januari: H. Thomas van Aquino, priester en kerkleraar.

19.00u Wessem: H. Mis voor de zielen in het vagevuur.

 

Vrijdag 29 januari: 

 

wk2
Zaterdag 16 januari: ’s Avonds: Vooravond van de 2e zondag door het jaar.

Start Actie Kerkbalans

17.45u Beegden: H. Mis voor overleden Piet Ramaekers; voor de levenden en overleden leden van Schutterij St. Sebastianusgilde met in het bijzonder Har Peeters die ons in 2020 ontvallen is.

17.45u Ell: H. Mis ter ere van de H. Antonius Abt, patroonheilige van onze parochie.

Zang: Kerkkoor.

19.15u Neeritter: H. Mis als jaardienst voor Gertrudis Korsten-Thijskens.

Zang: Nederlands.

19.15u Wessem: H. Mis voor de overledenen van onze parochie.

 

Zondag 17 januari: 2e zondag door het jaar.

09.00u Hunsel: H. Mis voor Thieu Nijskens; voor de overledenen van de familie Dirks-Wolters; voor Bair Adams.

09.45u Thorn: H. Mis.

10.30u Ittervoort: H. Mis voor de levende en overleden leden van onze parochie.

 

Maandag 18 januari:

19.00u Thorn: H. Mis.

 

Dinsdag 19 januari: 

 

Woensdag 20 januari: H. Fabianus, paus en martelaar. Of: H. Sebastianus, martelaar.

09.00u Heel: H. Mis.

09.00u Ittervoort: H. Mis voor de zielen in het vagevuur.

19.00u Thorn: H. Mis.

 

Donderdag 21 januari: H. Agnes, maagd en martelares.

19.00u Wessem: H. Mis voor de zielen in het vagevuur.

 

Vrijdag 22 januari: H. Vincentius, diaken en martelaar.

 

wk1
Zaterdag 9 januari: ’s Avonds: Vooravond van het feest van de Doop van de Heer.

17.45u Ell: H. Mis overleden ouders Jac. en Anna Rietjens-Strous en overleden familieleden, overleden ouders Thei en Tina Heijkers-Briels.

Zang: Kerkkoor.

17.45u Heel: H. Mis voor overleden Jean Hubert Schreurs en Mia Schreurs-Derks.

19.15u Neeritter: H. Mis als jaardienst voor Nico Kruytzer.

Zang: Gregoriaans.

19.15u Wessem: H. Mis voor de overledenen van onze parochie.

 

Zondag 10 januari: Feest: Doop van de Heer. (Afsluiting van de Kersttijd).

09.00u Hunsel: H. Mis.

09.45u Thorn: H. Mis voor de overl. ouders Strous-Weerens, tevens voor Jean en Jac Ariaans; voor een bijzondere intentie.

10.30u Ittervoort: H. Mis als jaardienst voor Harrie v.d. Vorst en Til v.d. Vorst-Cuijpers en tevens voor hun verjaardag en voor zoon Peter.

Zang: Kerkkoor.

 

Maandag 11 januari: 

19.00u Thorn: H. Mis.

 

Dinsdag 12 januari:

 

Woensdag 13 januari: H. Hilarius, bisschop en kerkleraar.

09.00u Heel: H. Mis.

19.00u Thorn: H. Mis.

 

Donderdag 14 januari: 

19.00u Wessem: H. Mis voor de zielen in het vagevuur.

 

Vrijdag 15 januari: H. Arnold Janssen, priester.